Zápasy 7.kola

14.11.2021 07:01

Ve čtvrtek Áčko přivítalo Sever Žatec C a ani fenomenální výkon Marcela nezabránil těsné porážce 8:10. Po čtyřhrách byl stav 1:1 a ve dvouhrách jsme pokračovali v dobrém výkonu, kdy jsme se zasekli na stavu 8:4. Tým Žatce měl tři krajské hráče, Farkotu, Šmidílka Marcel porazil a moc nescházelo aby měl skalp i Jirky Plečindy, jak by to asi dopadlo, kdyby za stavu 1:1 a 6:3 pro Marcela nepřilétl míček od vedlejšího stolu, kdy zahrál vítězný bod, to se zrušilo a místo 7:3 byl pak stav 6:4, set, pak ještě za stavu 9:7 zkazil dvě podání a set prohrál 11:13. Čtvrtý set už dominoval Plečinda, který vedl už 0:10, ale pak se mu "nějak" nepovedlo podání a Marcel uhrál čestný bod.

Béčko v pátek porazilo Černčice B 11:7 za vydatné podpory domácího publika a především Kuby z Áčka. I když chyběl Honza, který odehrál celý zápas ve čtvrtek a Petr, tak neříkám, že bychom velmi zkušený tým matadorů hostů přehráli. Základem byly čtyřhry, kdy Zdeněk s se stále zlepšujícím Pájou porazili 3:0 Košťála s Kulhavým a já s Milanem dvojici Brandtl- Kříž také 3:0. Největší šichta pro všechny byla s panem Košťálem, kdy jsme včetně Milana cedili krev a on odcházel v suchým triku a pro velké pobavení Kuby, který se nám snažil vysvětlit jak na jeho styl hrát.. Bylo to marný, 2x na nás bodoval.. a neporadil si s ním ani Tonda. Další překvapení bylo vítězství Zdeňka nad panem Brandtlem, kdy prohrával 0:2, třetí set vyhrál 17:15 a pak i celý zápas. Pak nás zaskočil, nám neznámý Kříž, hlavně pro mně nepříjemný servis a dělal 3 body.