ročník 2014/2015 a postup do KP 2

11.04.2015 12:37

...tento ročník už si kluci postup nenechali ujít a celou soutěž nepustili nikoho do čela. K jasným jedničkám v týmu Jirkovi a Štefanovi se přidali zlepšenými výkony Kuba a Honza a některé zápasy soupeře přímo smetli. Příští rok si kluci zahrají KP2...super

složení. Marinič, Mildorf, Fiedler, Vápeník........... 1. místo v OP1 a postup do KP2

Béčko: letos jsme postavili to nejlepší co zbylo z / druhé vlny/ a bylo to znát. Milan hrál jen jaro, David jen podzim, každý zápas se nepovedl podle představ. Škoda plichet s Libědicemi,  2x Šroubárnou, Blažimí B a Kryry B, ale bylo z toho skvělé 3 místo za Libědicemi B a Blažimí B

složení : Gutlebet, Czervoniak, Hegr, Nowak, Gabriel.... 3.místo v OP2 B

Céčko : neboli ...to co zbylo...většinou debakl, každý bojoval sám se sebou, nervy, nízká výkonnost. ale šlo o pohyb a to bylo hlavní. Největší výkonnostní posun měla Alča

složení : Musil, Donner, Hubený, Šámalová, Schöpp, Vápeník Martin.............. poslední místo v OP 2B

´2013/2014

11.04.2015 12:00

v tomto ročníku se na kádru Áčka nic nezměnilo, ani nebylo potřeba, ale opět to stačilo jen na druhé místo za Lenešicemi, ale to jen že nebylo trošku toho štěstíčka a některé mančafty zápas proti Lenešicím hráli napůl plynu, a také jsme měli sál v rekonstrukci, takže celý podzim se hrál venku a jaro už doma v novém... ale nevadí, každý rok v OP1 hlavně pro Kubu a Honzu je dobrý.

Áčko. Marinič, Mildorf, Fiedler, Vápeník.......2. místo v OP 1

Béčko  hrálo žateckou OP2, ale žádný zázrak, k Láďovi a Mildovi, tahounům týmu, se zbývající nepřidali, takže zápasy končily většinou těsnou prohrou

hráči . Czervoniak, Hegr, Musil, Hubený, Donner.... 10. místo v OP 2 B

Céčko: původně nemělo být, ale uvolnilo se místo v lounské OP2 takže jsme toho nakonec využili, protože díky rekonstrukci nebylo kde hrát. Na dva zápasy se i využila tělocvična školy v Postoloprtech. A byla to zkušenost k nezaplacení, noví hráči, nové herny...  a Céčko si vedlo docela obstojně.

hráči : Gutlebet, Nowak, Gabriel, Šámalová, Schöpp  ......9. místo v OP 2 A

2012/2013 a první rok v OP1

14.04.2013 12:06

Po postupu do OP1 jsme potřebovali ještě jednoho hráče, aby naše učinkování v okrese nemělo jen roční epizodku. Ta záruka udržení přišla v podobě Štefana Mariniče z Březenecké Chomutov. Sice ho postihly během soutěže zdravotní problémy, ale naštěstí se dal do kupy a my slavili 2. místo, za jasně postupujícími Libědicemi.

Áčko: Mildorf Jiří, Marinič Štefan, Vápeník Jan, Jakub Fiedler

Pořadí OP1: Libědice A, Výškov A, Žatec C, Peruc A, Lubenec B, Cítoliby A, Smolnice C, Blšany A, Blažim A, Cítoliby B, Černčice A, Šroubárna.

Z řad místních obyvatel přišli další hráči, tak se založilo ještě Céčko, aby do mistrovských soutěží mohli zasáhnout všichni.
Bohužel Béčko nesplnilo očekávání a plácalo se stejně jako Céčko, které stoupalo jen když Milan mohl hrát.
Béčko skončilo na 8. místě a Céčko na 10.

Béčko: Nowak Jiří, Czervoniak Ladislav, Hegr Miloslav, Gabriel David, Hubený Zdeněk

Céčko: Musil Lubomír, Gutlebet Milan, Donner Petr, Vápeník Martin, Schöpp Pavel, Čarnožická Alena, Bílek Josef

´Pořadí OP2B: Libořice B, Lasselsberger, Žatec D, Kryry A, Lubenec C, Blažim B, Libědice B, Výškov B, Blažim C, Výškov C, Libědice C, Kryry B

Důležité změny, přestupy a ročník 2011/2012

22.02.2012 11:11

Už se začlo koketovat s myšlenkou založit B tým, ale na vytvoření silného Áčka s cílem postupu do okresu to ještě nebylo. Konkrétní podobu to až dostalo příchodem Jirky Mildorfa z Březenecká Chomutov a Honzy Vápeníka, který v mládí začínal a hrál na Severu Žatec, později ve Šroubárně.
Áčko: Mildorf, Vápeník, Gutlebet, Nowak, Fiedler
Béčko: Musil, Czervoniak, Hegr, Donner, Hubený
Hned v této sezóně se podařilo Áčku bez jediné prohry postoupit do OP1 Louny.
Pořadí: 1. Výškov "A", 2. Lasselsberger, 3. Šroubárna, 4. Žatec "D", 5. Libědice, 6. Kryry "A", 7. Blažim "B", 8 Výškov "B", 9. Lubenec "C", 10. Kryry "B"

sezóna 2010/2011

22.02.2012 10:56

Ustálilo se jádro mančaftu ve složení Musil Lubomír, Gutlebet Milan, Nowak Jiří, Hegr Miloš, Donner Petr, Hubený Zdeněk a v průběhu podzimu přišel Fidler Jakub a Czervoniak Láďa. To už se také do soutěže přihlásili kamarádi z Libědic v čele s Jirkou Tomešem.
Skončili jsme na pátém místě, kdy základní osu tvořil Milan, Jirka, Kuba a Láďa.
Pořadí 1. Libořice B, 2. Lasselsberger, 3. Žatec E, 4. Šroubárna, 5. Výškov, 6. Blažim B, 7. Kryry A, 8. Libědice.

Zakládající členové... a 1. ročník v OP II.B. 2009/2010

22.02.2012 10:42

v srpnu 2009 vznikl oddíl stolního tenisu OÚ Výškov.
Zakládající členové : Musil Lubomír, Gutlebet Milan, Nowak Jiří, Donner Petr, Hubený Zdeněk, Krivák Martin, Turek Pavel, Čížek Zdeněk, Hegr Miloš, Kašpar Jan.
V premiérovém ročníku OP II.B jsme skončili na předposledním místě, ale to Žíželice odstoupily.
Pořadí 1. Lubenec B, 2. Hlubany, 3. Libořice B, 4. Žatec E, 5. Blažim B, 6. Kryry A, 7. OÚ Výškov, 8. Žíželice

Jak to začalo... zima 2008

22.02.2012 10:27

...jako vždycky, náhoda. Do té doby nikdo ani nevěděl, že se hraje nějaká okresní soutěž. Kdyby Robert Demeter se po fotbale v hospodě na podzim roku 2008 nechvástal, že každýho v pinčesu vyklepne, tak na mapě stolního tenisu by Výškov ani nebyl. O vánoce 2008 se udělal 1. turnaj, za účasti 23 mužů a 6 žen, v období leden- únor vesnická liga a vše bylo na nejlepší cestě k založení oddílu stolního tenisu...