Výlet přes tři okresy skončil prohrou 3:15 na Peruci

16.03.2024 09:11

... potýkáme se s rozlehlou marodkou, tak jsme byli rádi, že jsme se dali dohromady na zápas. Abychom posbírali všechny hráče tak jsme si udělali výlet přes okresy Most, Litoměřice,  třeba v Levousích nikdo z nás ještě nebyl ... Na Peruci nás přivítali novou palubovkou a "kameňáky" Joola Prime,  které jsme doma zavrhli hned po první zkoušce

Zdeněk se Žanetou museli čelit silné dvojici Kučera - Bradschetl,  urvali jim jeden set, takže zase tak nepropadli. Za očekáváním jsme skončili já s Michalem pro prohře 0:3 s Muzika - Frič, nešlo nám vůbec nic.

Ve dvouhrách to pokračovalo, se Zdeňkem jsme se probojovali k čistým vejcům,  K Žanetě se chtěli domácí ze začátku chovat jako gentlemani, ale rychle pochopili, že by se jim to mohlo vymstít když se Žaneta rozbouchala...ale kromě Friče, vzala ostatním alespoň set. Nejlépe se soupeři popasoval Michal, hned svedl tři pětisetové zápasy, podlehl jen Kučerovi, Friče porazil 3:1.

Nesmím opomenout Ďóňu,  který za námi dorazil a jako rozhodčí zaslouží pochvalu.