ve 4.kole Áčko se utkalo s nejtěžším soupeřem..Béčko slaví první výhru

21.10.2022 16:33

...ve čtvrtek přijel do Výškova tým Dobroměřic B, sice s Pešulou na lavičce, ale i tak v silné sestavě. Čtyřhry měly rychlý průběh , jen Kuba s Pitym uhráli jeden set proti Vilhelm-Polanecký ml. Ve dvouhrách Honza vyhrál první set nad Beckertem, ale to bylo vše a další zápasy pokračovaly stejně až Kuba vítězstvím 3:0 nad Vilhelmem snižoval na 1:5. Další vítězství Kuby korigovalo stav na 2:7. Jinak hráči Dobroměřic dominovali a byli nad naše síly. Poslední náš bod přidal Honza v pěkném zápase s Lukášem Polaneckým. S ním i mohl bodovat Marcel, ale slibně vyvíjející průběh 2:0 v jeho prospěch nedokázel udržet. Celková prohra 3:15.
Body Kuba 2, Honza 1

...v úterý Béčko předehrávalo se Šroubárnou z důvodu páteční ustavující schůze zastupitelstva na sále. Kobelčuk měl šichtu, tím odpadl jeden problém, ale v týmu Šroubárny jsou samí zkušení matadoři. Dvojice Dan - Pája si začíná na sebe zvykat, vedli nad Vonka-Beneš 2:1, ale na vítězství to ještě nestačiilo. Druhá dvojice Pity-Luboš nedali šanci Damaška - Gono výhrou 3:0.... Dvouhry začal Dan s Damaškou, ale na něj to bylo ještě velké sousto, ale uhraný set  není zase tak špatná vizitka našeho hráče. Pak ho vystřídal Zdeněk, ten začal prohrou s Vonkou, ale pak přidal důležitý bod s Benešem. Skóre v náš prospěch se začalo navyšovat od stavu 6:5 až do vítězného 10 bodu zásluhou Pityho, který byl stoprocentní a ztratil jen jeden set s Gonem. Tonda je stále na vítězné vlně, jeho skalp získal až poslední hráč Beneš. Já po prohře s Damaškou, pětisetové s Benešem a výhrou 3:0 nad Gonem se nechal už za vítězného stavu vystřídat Pájou, aby si taky čuchnul k dvouhře. Konečné vítězství 10:8