Prohra v Telcích 13:5

28.09.2022 17:48

....Áčko se představiilo při svém prvním zápase v Telcích v nejsilnější sestavě Kuba, Honza, Marcel a Pity. Telce mají v kádru hráče s krajskými zkušenostmi Obra a Lesku, které doplnil Vágner a na čtvrté pozici se prostřídali hráči Béčka.

Čtyřky jsme prohráli, ale za zajímavost stojí čtyřhra Honzy s Marcelem, kdy prohráli s Leskou a Vágnerem až v pátém setu 13:11.
V úvodní dvouhře prohrál Pity, doléčující zranění ramene,  3:0 s Vágnerem a na druhém stole porazil Kuba Lesku 3:2? v pátém setu 11:4 !!!!! Pak už Leska a Obr neztratili ani set, Honza a Marcel porazili Jiříkovskýho resp. Tomišince, Pity byl bez bodu.

Ale Marcel byl ještě blízko vítězství nad Vágnerem, kdy vedl 2:0 ale po setech -3,-8, 6, 7, 9, nakonec prohrál.