jaro, léto, podzim, zíma..všechna roční období během 3 hodin v Cítolibech...

11.11.2022 07:44

...Áčko vyrazilo do Cítolib v plné sestavě a s podporou hráčů Béčka. Herna v Cítolibech je známá jako prostorná, dobře osvětlená, dobré stoly, fungující hospoda, ale co tam je totálně pod čáru...vytápění...chvíli hukot, že neslyšíte vlastního slova a teplota 30 stupňů aby po vypnutí spadla teplota na 15 a takovýto koloběh je během zápasu cca 30x a k tomu ještě každý domácí hráč tam točí s termostatem jak s kolotočem, podle toho jak se momentálně cítí. Pro naše  technické hráče s důrazem na cit a propracovanost úderu, pohybu a čtení hry, to jsou vyloženě galeje...Jestli si někdo vybaví scénku z Manéže jak Bolek Polívka mlátí Šípovi jakoby cyklistovi mokrým hadrem přes držku, hází na něj polyestern a fouká ventilátorem...tak něco podobného jen bez toho hadru a kuliček polyesternu... Klukům z Cítolib vůbec nezávidíme v čem musí hrát, taky nejsou z toho nadšený, ale určitě bych se snažil nastavit co nejméně neměné podmínky..Taky v půlce zápasu nepustíme odvětrávání na 100% aby měli všichni trenky u krku a po vypnutí koule u kolen...
Tak jako my tak i domácí byli v plné sestavě, po čtyřkách jsme prohrávali 2:0, kdy Marcel s Honzou po vyrovnaných dvou setech prohráli 3:1 s Láďou a Mildou. Škoda druhé čtyřky a prohry Pityho s Kubou 3:2 s Holý-Makarius, ale čtyřky nerozhodly... Marcel měl dotáhnout do vítězného konce druhý set s Makariusem a vedení 2:1 s Milošem. Kuba ten řádil jak urvanej ze řetězu, přetahoval se jen s Makariusem do pátého setu a u Mildy si vybral odpočinkový druhý set. To co nevadí "bouchačům" z Cítolib, to vadilo Honzovi...stálost prostředí a co nám vysvětloval Kuba, tak na jeho hru a potahy to má velký vliv...Pityho nezastihl zápas v ideální formě, prostě mu momentálně nešly jeho bekhendy a Marcel odehrál skvělý zápas s Ládíkem, kdy byl řezanej jak žito, ale dost toho pochytal a otočil zápas z 1:2 na 3:2 ve svůj prospěch, což nesl velmi nelibě kapitán domácích Milda a počítám, že asi bude nějaký disciplinární trest... Nicméně Král Seletic zůstává už druhým rokem Marcel. Celkově prohra 10:8 a už se těšíme na naši malou, milou herničku, kde je nám teplo, nefouká, nikdo nám nešmatlá packama po stěnách a i když si soupeři když už neví co by..tak se vymlouvají na světlo, ale je to stálý stav a nikdo nestojí u vypínače a nebliká :-)