Doublemasakr v Blažimi

22.01.2022 09:44

... začal už ve čtvrtek, kdy do hry mohlo zasáhnout jen trio Luboš, Tonda a Pája. Domácí ve složení Kánický, Lakatoš Rob., Říha a Gaži, to už bylo jasné, že to bude pěkná masáž, ta probíhala v rychlém sledu, šanci na čestný bod měl Tonda s Kánickým, ale nezvládl závěr zápasu a prohrál 2:3. Jinak sem tam set pro nás, spíše ojediněle, ale dobrý, s klukama z Blažimi byla i legrace, prohra 0:18 a na sportovní zprávy na Čt1 jsme už byli doma.

V pátek hrálo Áčko, ke Kubovi a Marcelovi, se přidalo trio ze čtvrtka a bylo to jak ve filmu Zítra vstanu a opařím se čajem. Sestava domácích Lakatoš Roman a Patrik, Bartko Ondra, Uhlík a střídající Kánický.. Kuba s Marcelem se chtěli vzepřít osudu, ale bohužel... Kuba 2x prohrál 2:3, dal bod s Lakatošem Romanem, s Patrikem vedl 2:0, ale nakonec 2:3. , Marcel bojoval, hodně míčků pochytal, ale domácí měli vše pod kontrolou. Jinak výborný zápas i díky domácím, za jejich přístup a že to moc nehrotili, takový hodně dobrý trénink. Ve finále prohra 1:17 a doma jsme byli o 20 minut později než ve čtvrtek.

V příštím zápase přivítá Áčko ve čtvrtek Černčice a Béčko v pátek Chraberce.

Oficiální trénink nebude, pouze individuálně, kdo jak na tom bude a domluví se s dalšími