Béčko doma s Telcemi B 8:10

14.11.2023 07:14

...až na zdravotně indisponovaného Tondu jsme byli na sále komplet a díky online zápisu, mohla zápas sledovat i široká veřejnost.

Hosté přijeli bez Hubáčka a Tomišince, ale Jiříkovský i Michna jsou v první desítce,  záleželo jak se vypořádáme s Ledvoněm a Revajem a kdo zaskočí první dva jmenované.
Čtyřky Dan s Michalem, to bylo jasné, druhou jsem původně zamýšlel Dóňa se Zdeňkem, ale při sobotním tréninku  se mi líbil ve čtyřkách Venca, jen záleželo koho k němu, nakonec dostal přednost Petr před Zdeňkem. Dan s Michalem vlítli na  Jiříkovský-Ledvoň a brzy vedli 2:0 a vypadalo to na rychlý průběh, ale hosté ještě zabojovali a padli až v pátém setu 12:10, ale musím říci, že takový zápas na úrovni OP2 je málo kdy k vidění. Petr s Vencou proti Michna - Revaj prohráli první set, ale pak se sehráli a po setech 4, 4, 10 vyhráli 3:1. Skvělé, po čtyřhrách 2:0, to byl slibný začátek.

Ve dvouhrách po prohrách Petra s Jiříkovským 0:3, Vency s Ledvoněm 1:3 a Michala s Michnou 1:3  jsme prohrávali 2:3, zpátky na plichtu to vrátil Dan výhrou nad Revajem 3:0. Pořád se to přetahovalo výhra - prohra, Venca prohrál s Jiříkovským v pátém setu, Michal přehrál 3:0 Ledvoně, Dan prohrál 2:3 s Michnou a k tomu se ještě zranil a musel ho střídat Fríďa. Zdeněk srovnával s Revajem na 5:5 po výhře 3:1. Pak přišel hodně smolnej zápas Michala s Jiříkovským... Michal už vedl 2:0 a ve třetím setu 8:3 a to už chtělo začít hrát taky trošku hlavou... nicméně po setech 9:11, 9:11 a 6:11 prohrál.

Fríďa s Ledvoněm ze začátku tahal za kratší konec, solnej sloup je proti němu tornádo, ale pak přeci jen se rozpohyboval a z 1:2 otočil na 3:2, stav 6:6. Zdeněk nestačil na Michnu 1:3, Venca si poradil s Revajem 3:0, stav 7:7. Teď se ukázala ztráta Dana, minulý týden porazil Jiříkovskýho 3:1 v Telcích za Áčko..Fríďa na něj prostě neměl ..prohra 1:3. Zdramatizovat to mohl ještě Zdeněk, Ledvoň / 2019 OP2 Beroun / byl hratelnej, ale Zdeněk pospíchal, nevím kam, jako když má na plotně mlíko, trošku rozvahy a klidu..prohra 1:3 a stav 7:9. Venca proti Michnovi moc šanci neměl a favorit to i potvrdil 1:3. V posledním zápase Michal s Revajem po jasné výhře 3:0 stanovil konečné skóre na 8:10.

Škoda, škoda, škoda...na zápase se podepsalo zranění Dana, Michala smolný zápas s Jiříkovským a Ledvoň je na výkonnostní úrovni Vency se Zdeňkem, alespoň jeden ho měl porazit.