17.kolo

26.02.2022 07:36

Áčko ve čtvrtek přivítalo Cítoliby B a z našeho pohledu to byl smolný zápas.
Po čtyřkách byl stav 1:1, Jirka s Marcelem prohráli 2:3 s Knor-Rybák a Honza s Pitym deklasovali dvojici Holý-Menčík 3:0. Po prvním kole dvouher jsme prohrávali 2:4 a po druhém kole 4:6. Hrálo se hodně na 5 setů, zejména Marcel nejdříve prohra s Rybákem 2:3, kdy vedl 2:1 a nakonec dva sety prohrál -10 a -13. Knorem vedl 2:0, soupeř si ale vymohl pátý set, ale ten Marcel zvládl v poměru 11:6. Pak Pitymu utekl zápas s Holým, kdy vedl 2:0, ale bohužel zápas nedotáhl do vítězného konce. Ten samý průběh hry předvedl s Holým i Marcel a také se stejným výsledkem. Do posledního kola jsme vstupovali za stavu 6:8. Hned v prvním zápase porazil Knor Jirku 3:0, ale pak už to bylo ze strany hostí vše... Pity přehrál Rybáka 3:2, Marcel nedal šanci Menčíkovi /3:0/ a Honza chytrostí, lehkostí, svižným pohybem sobě vlastním porazil Holýho 3:1 a stanovil výsledek zápasu na 9:9
Body: Jirka 3, Marcel 2, Honza 1,5, Pity 2,5

Béčko v pátek se v domácím prostředí utkalo se Šroubárnou. Čtyřhry skončily v poměru 1:1, Luboš s Honzou 3:0 proti Damaška-Beneš a Zdeněk s Tondou 0:3 proti Kobelčuk - Gono. Asi přítomnost Honzy vyburcovala i ostatní hráče, že by to nemusel být propadákzápas a bylo to znát i na výkonu. Šest zápasů skončilo až po pětisetových bitvách. Tady bych chtěl vyzdvihnout výkon Zdeňka, který ve třech zápasech vyhrál 1. set, s Benešem prohrál až v pátém setu a s Gonem, kdy prohrával 0:2 zápas neskutečně otočil a po setech -6,-10,9,10,11 slavil vítězství. Tonda po Gonovi získal i cenný skalp Kobelčuka, který utekl i mně po prohře 2:3 a -9 v pátém setu. Honza si také užil dva pětisetové zápasy, škoda, že s Benešem také nebyl vítězný. Páteční večer nebyl nakloněn Milanovi Gonovi, který odjížděl překvapivě s vejcem. Celkově jsme prohráli ve velmi zajímavém zápase 7:11. Po zápase jsme i se soupeři doslova sežrali mísu bramboráků, protože to byl fakt dlouhej zápas...

Body: Honza 2,5, Tonda 2, Luboš 1,5, Zdeněk 1