14:4 a 4:14 = A a B

19.11.2022 08:05

... Áčko  ve složení Kuba, Honza, Marcel, Pity přivítalo Černčice A, sousedy v tabulce a i když jsme očekávali první vítězství v Cítolibech, tak teď už to muselo přijít. Čtyřky se vyhrály shodně 3:1 a dvouhry začali vítězně Honza 3:0 s Ondráčkem a Pity s Koblížkou 3:1. Za hosty bodoval jejich nejlepší hráč Betka, který prohrál jen s Kubou, když už vedl 2:0, ale Kuba zápas otočil ve svůj prospěch. Kluci neponechali nic náhodě, vše se hrálo na 3-4 sety, jeden bod urval Ondráček nad Pitym a v posledním zápase pozlobil Marcela Kříž, když po jasném průběhu zápasu 2:0  hostující hráč zdramatizoval utkání a Marcel se musel hodně snažit v pátém setu.... Vitězství 14:4, 3 body do tabulky, ale díky překvapivému vítězství Blšan v Cítolibech máme shodně 10 bodů s Černčicemi a s Blšany, kam jedeme ve středu.
Body Kuba 4,5, Honza 3,5, Marcel 3,5 a Pity 2,5

...Béčko v pátek hostilo Chraberce, které kupodivu přijeli v plném počtu, tak tady se moc bodů z naší strany neočekávalo, šanci na to to zvrátit měl Tonda a hlavně Pity. Čtyřky byly o ničem, tam jsme všichni vyhořeli jak papír. Tonda začal s Liehmem a od začátku bylo jasné, že Tondovu hru nervová soustava soupeře neustojí...což vyšlo a Tonda slavil vítězství 3:0, pak nastoupili oba Rusové proti Danovi a Zdeňkovi a tady to byl fofr..2x 0:3. Pak přišlo překvapení v podobě prohry 0:3 Pityho s Jandou a za stavu 1:5 začal Dan s Liehmem, ten byl ještě v depresi z Tondy, Dan toho využil a vedl 2:0, pak se přeci jen projevila zkušenost Vojty a naopak v depresi byl Dan, který prohrál v pátém setu 10:12., pak ještě Zdeněk nestačil na Aleše Rusa 0:3 a za stavu 1:7 se utkali dva nejlepší hráči..Tomáš Rus měl do té doby na kontě jen jednu porážku v 1. kole od Horáka z Koštic a druhou teď od Pityho 1:3, po docela nezvykle jasném průběhu hry. Co nevycházelo Pitymu proti Jandovi, tak proti Tomášovi mu tam spadlo všechno. Hned vzápětí přidal bod Tonda za vítězství nad Jandou 3:2. Zdeněk sice odešel s vejcem, ale průběh hry tomu neodpovídal, seděla mu soupeřů rovná hra, ani si nepamatuji kdy měl takovou kontrolu, neztrácel míčky i když to řezal hlava nehlava a hlavně bojovnost a snaha. V dalších duelech jsem měl původně vystřídat Dana, ale když jsem viděl tu smůlu jakou měl proti Liehmovi, tak jsem mu dal šanci to napravit... a tím padnul na úplný dno, s Jandou udělal ještě set, ale s Tomášem to bylo pojďsemkamjdeš... to co zdobilo Zdeňka, bojovnost a pohyb, to Dan úplně zcela postrádal..sice párkrát sebou seknul o zem, ale to bylo díky pozdní reakci, škoda, bude to chtít zlepšit a k rukám přidat ještě tělo. Poslední náš bod přidal Pity nad Liehmem a celkovou prohru stanovil Zdeněk posledním zápasem s Jandou na 4:14.

Body: Pity 2, Tonda 2