Béčko s Líšťany 7:11

02.02.2019 08:26 ... výborný zápas, který mohl dopadnout všelijak. V sestavě s Pitym, Honzou, s Marcelem, kteří měli za sebou vítězný zápas v OP1 s Lubencem, jsme si hodně věřili. Soupeř nic nepodcenil a přijel v nejsilnější sestavě. Pity přišel až po čtyřkách, v kterých  Honza s Marcelem prohráli se Zelenkou ml. a Lojzou 1:3 a překvapivě  já se Zdeňkem porazili Formánka s Vachlem 3:0, no trošku se u toho "prasilo", ale vše v rámci pravidel :-)
Skvělé zápasy za hranicemi svých možností předvedl Honza, kdy nejlepší hráče soupeře Zelenku ml. a Studenovského porazil 3:0, namále měl s výborně hrajícím Zelenkou st., když ve 4. setu se štěstím odvrátil mečbol a pak dotáhl zápas do vítězného konce. Pity si vybral slabší chvilku s Lojzou, se Zelenkou ml. měl trošku smůly, naopak s výborně hrajícím Zelenkou starším, při něm stálo štěstíčko. Toho bych také pasoval do nejlépe hrrajícího hráče hostí, o tom se přesvědčil i Marcel, když s ním prohrál v pátém setu po vedení 2:0.